Často kladené otázky

Co obnáší členství?

Základní registrace je zdarma. Při registraci zdarma nemáte možnost prohlížet erotické fotky našich uživatelů (členů) a nemůžete odeslat více, jak tři zprávy z vašeho profilu. Při registraci zdarma máte také omezený počet uživatelů ve vyhledávání a nemáte možnost vyhledat všechny uživatele nebo nemůžete zasílat vaše telefonní číslo či e-mailovou adresu jiným uživatelům.

Jak získám plné členství?

Plné členství je pro muže zpoplatněno, stačí kliknout po přihlášení na odkaz kup si plné členství, který najdete vpravo nahoře nebo vlevo dole. Po aktivování plného členství nejste již ničím omezeni a můžete využívat všech našich služeb. Vidíte i erotické fotky našich členů, můžete vyhledávat ze všech našich členů, psát libovolný počet zpráv a zasílat telefonní číslo a e-mailovou adresu ostatním uživatelům.

Jak mohu změnit svůj profil?

Změna profilu je velice jednoduchá. Veškeré informace ve svém profilu změníte po přihlášení a kliknutí na tlačítko „Upravit profil“ v menu, které najdete napravo v zeleném obdélníku.

Nejde mi nahrát fotka?

Pokud vám nejde nahrát fotka, tak bývá nejčastější příčinou, že vaše fotka převyšuje maximální velikost, která je 2 MB. Řešením tohoto problému je zmenšení parametrů fotky nebo zkusit nahrát jinou fotku. Pokud by fotka nepřevyšovala velikost 2 MB a přesto by nešla nahrát, tak nám napište na technickou podporu popis problému a váš nick.

Proč se moje fotka hned neobjevuje?

Fotky je třeba nejdříve schválit naším administrátorem, aby neporušovali naše podmínky užití. Fotka se tedy objeví až po schválení, které je většinou provedeno do 24 hodin.

Jak vymažu profil?

Profil vymažete jednoduše tím, že napíšete na technickou podporu, že byste chtěli Váš profil smazat.

Zapomněli jste své heslo?

Klikněte na odkaz „Zapomněli jste heslo?“, který naleznete pod tlačítkem „Přihlásit“ vpravo nahoře. Po zmáčknutí tlačítka se vám objeví políčko, kam zadáte svůj e-mail a my vám obratem zašleme vaše přihlašovací údaje.

Proč se mi nejde přihlásit?

Zkontrolujte si nejdříve, jestli zadáváte správně velká a malá písmena. Ujistěte se také prosím, zda zadáváte správné uživatelské jméno a heslo, které jste zadávali při své registraci. Pokud byste se nemohli stále přihlásit, tak nám napište společně s popisem problému a nickem na naší technickou podporu a my se budeme snažit vše co nejdříve vyřešit.

Neobdržel jsem aktivační e-mail?

Zkontrolujte nejdříve svoji e-mailovou schránku, zda nemáte aktivační e-mail  ve spamovém koši. Někdy se může stát, že poskytovatelé e-mailových schránek vyhodnotí automatický e-mail jako spam. Pokud nenaleznete aktivační e-mail ve spamu, tak si nechte zaslat aktivační e-mail znovu z registračního formuláře nebo kontaktujte naší podporu.

Jak mohu smazat svůj profil?

Pokud chcete svůj profil smazat, tak nám napište na technickou podporu požadavek o smazání profilu a váš profil bude smazán do 24 hodin. Pokud máte zaplaceno plné členství, musíte nejdříve zaslat výpověď služeb podle postupu uvedeného ve všobecných obchodních podmínkách.

Co znamená ověřit profil?

Každý uživatel je ověřován při registraci pomocí svého e-mailu. Uživatel se může dále ověřit pomocí tlačítka „Ověřit profil“ v pravém zeleném menu. Zde je několik způsobů pro ověření, ze kterých vyberte jeden a zašlete svůj profil k ověření. Na základě těchto ověření uživatel ověří svůj profil a fotku a stává se tak ověřeným uživatelem, což je uvedeno u jeho profilu. Ověření uživatelé mají mnohem větší úspěšnost seznámení, protože jim naši členové více důvěřují, díky tomuto ověření identity.

Jak si přidám uživatele do přátel?

Poté co kliknete na uživatelský profil, naleznete v něm tlačítko se srdíčkem, které když zmáčknete, tak si přidáte daného uživatele do přátel. S přáteli můžete mnohem snadněji komunikovat a naleznete je všechny vždy pod tlačítkem „Přátelé“ v zeleném menu na levé straně.

Jak vyhledám jiné uživatele?

Klikněte na tlačítko „Profily“ v zeleném menu na levé straně. Poté vyberte parametry pro hledání uživatelů, jako jsou věk, kraj, přezdívka a zmáčkněte tlačítko „Vyhledat“.

Kde si můžu změnit svůj e-mail nebo své heslo?

Klikněte na tlačítko „Upravit účet“, které naleznete vpravo nahoře v hnědém obdélníku, hned nad tlačítkem „Odhlásit“.

Jak pozastavit opakující se platbu?

Z důvodu nepřerušení poskytování služeb, je platba prováděna periodicky na období, které jste zvolili při aktivaci. Opakovanou platbu můžete zrušit zasláním dopisu na adresu: Internet portal s.r.o., Bíla-Vlčetín 44, Hodkovice nad Mohelkou, PSČ 463 43, okres Liberec. V dopise uvedete požadavek na zrušení opakované platby, váš registrační e-mail a vlastnoruční podpis. Členství vám bude zrušeno do 5 pracovních dnů, od obdržení dopisu na naší adrese.

Co mám dělat, pokud mám technické problémy se zobrazením stránky?

Nejprve prosím zjistěte, zda nemáte neaktualizovaný software nebo zda nemá váš počítač technické nedostatky. Pokud budete mít nadále potíže se zobrazením stránky, zašlete nám popis problému na naši technickou podporu společně s vaším nickem a my se budeme snažit, co nejdříve váš problém vyřešit.

REGISTRACE
  • 29930 uživatelů
  • 152 online uživatelů
  • 1 nově registrovaný uživatel
Kontaktujte nás.
Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.