On hledá jeho

Víme KDE se můžete seznámit s muži...

Potkáváte se rádi s podobně smýšlejícími gay kluky a muži, kteří by se rádi pobavili, seznámili a prožili společné erotické zážitky? V tom případě je pro vás naše gayseznamka tou pravou a nejlepší online seznamkou!

Seznamka Gkontakt.cz se zaměřuje čistě na zájemce typu "on hledá jeho". Nabízí mnoho důvodů, proč se k ní zdarma připojit a vyzkoušet si její jedinečné seznamovací služby, které české gay komunitě přináší. Vyzkoušejte a uvidíte - registrace je zdarma!

Poradíme i JAK na seznámení s muži...

Proces seznamování a seznámení s mužem má své zákonitosti. Výhodou online seznamky s profily uživatelů je samozřejmě možnost nejdříve si muže “oťuknout”. Dle informací v jeho infu se rozhodnete, zda vám za to daný muž za seznámení vůbec stojí. Volit dle těchto údajů pak můžete i taktiku prvního oslovení (třeba přes společné zájmy apod.).

Při následné komunikaci si pak prověříte, zda je daný muž ten správný pro pokračování komunikace – zde to již funguje jako při klasickém rozhovoru třeba někde v kavárně (samozřejmě bez ovlivnění vašeho názoru na muže prostřednictvím jeho “body language” – což může být výhoda i nevýhoda). No a postupem času se třeba můžete dohodnout i na schůzce osobní...

On hledá jeho - seznámení s mužem na Gkontakt.cz

Hledáte milence, flirt či sex na jednu noc? Erotická gayseznamka Gkontakt.cz je tu pro Vás - registrace je u nás zdarma, a pak už stačí jen prohlédnout si profily registrovaných mužů a začít se s nimi seznamovat. Vyzkoušejte a uvidíte - třeba zde na vás čeká seznámení s mužem vašich snů!

 Profilová a erotická fota

Profilová fotografie a případně i erotické foto vypovídá nejen o tom, jak muž vypadá, ale i ledacos o jeho nátuře  koníčcích. Chcete se např. seznámit s mužem, který má rád moře?

 Jak muž vypadá a odkud je

Zde se dozvíte, zda je muž vaším typem co se týče postavy apod. Pokud máte zájem o opravdové seznámení s mužem v reálu, je také dobré vědět, z jakého města muž je.

 Ověřený uživatel

Uživatel ověřil svůj profil a fotku např. nahráním fota sebe samé s aktuálním vydáním novin. Ověření uživatelé profilu věnují čas navíc a zřejmě to se seznamováním myslí vážně. Mají také větší úspěšnost seznámení, ostatní členové jim více důvěřují.

 Zájmy a koníčky

Zde se dozvíte mužovi zájmy, zda si chce zaflirtovat, najít milenku na delší vztah či sex na jednu noc. Jedná se informace, dle kterých se dále rozhodnete, zda se chcete s tímto mužem seznámit.

 První oslovení

Vybraného muže oslovte prostřednictvím interní pošty, zkuste nadhodit nějaké zajímavé téma nebo třeba pložit otázku související s koníčky a zájmy uvedenými v jeho profilu.

Profily některých můžů registrovaných na naší gay seznamce

Calligu - On hledá jeho - gayseznamka Gkontakt.cz

Přezdívka muže
Calligu

Věk muže
36 let

Lokalita
Praha

Info
Chlap s duší kluka, hledá duši podobnou... přítele k povídání, zábavě, kultuře, a mazlení :-)

Obas - On hledá jeho - gayseznamka Gkontakt.cz

Přezdívka muže
Obas

Věk muže
22 let

Lokalita
Přerov

Info
Zajímám se o reálný sex, skupinový sex, výměnu fotek, sex na internetu, poměr, flirt, vážný vztah, Is active

Kovi33 - On hledá jeho - gayseznamka Gkontakt.cz

Přezdívka muže
Kovi33

Věk muže
19 let

Lokalita
Přerov

Info
Zajímám se o reálný sex, skupinový sex, výměnu fotek, sex na internetu

REGISTRACE
  • 29930 uživatelů
  • 159 online uživatelů
  • 1 nově registrovaný uživatel
Kontaktujte nás.
Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.