Vítáme Vás v sekci pro webmastery

Vydělávat můžete začít vložením Vašeho id webmastera do jakéhokoliv odkazu na naše stránky přidáním wid = Vaše ID webmastera. Vkládejte odkazy na Vaše stránky, do Vašich e-mailů, na internetová fóra, sociální sítě či jakoukoliv jinou cestou, která vás napadne. Veškeré výdělky budou připsány na váš účet.

Vybrat si můžete ze dvou variant provizního systému:

1. 40% z první platby zákazníka - na Váš účet bude připsáno 40% z částky 1. platby zákazníka, který přišel na naše stránky přes Váš odkaz.

2. 20% z každé platby zákazníka - na Váš účet bude připsáno 20% z každé platby zákazníka, který přišel na naše stránky přes Váš odkaz.

V administraci můžete vybírat v sekci Banery po pravé straně v menu z několika druhů a velikostí banerů. Můžete je také filtrovat podle velikosti, abyse Vám zobrazily pouze požadované banery, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Dále v menu na pravé straně naleznete sekci Zákazníci, kde naleznete všechny zákazníky, kteří se registrovali přes Váš účet a pod jakou variantou affiliate programu jsou registrováni.

V sekci Platby můžete vidět všechny zákazníky, kteří si zaplatili členství. Zde uvidíte výši provize z jednotlivého zákazníka.

Dále se můžete podívat v sekci Výplaty na všechny platby, které byly vyplaceny nebo které čekají na odeslání nebo byly zrušeny.

Pomocí sekce Hity se můžete snadno a rychle podívat, odkud Vaši zákazníci přišli a kam se dostali. Tato funkce je velice užitečná k maximalizaci výkonu Vašich reklam a tím i větším výdělkům. Vše je velice jednoduché a přehledné.

Pokud budete mít jakékoli dotazy či připomínky, tak nás můžete kontaktovat pomocí formuláře v sekci Podpora.

Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a Vaše výdělky porostou společně s množstvím návštěvníků, kteří přijdou přes Vaše odkazy.

REGISTRACE
  • 29930 uživatelů
  • 159 online uživatelů
  • 1 nově registrovaný uživatel
Kontaktujte nás.
Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.